top of page

ПРО НАС

лого на прозрачном фоне_edited.png

ГК «КУШПІТ-АГРО» - об’єднання фермерських підприємств (ФГ «Кушпіта Б.О.», ФГ «Кушпіт», ТзОВ «АГРО-ЛАН», ТзОВ «Агрофірма Пиратин»), основна діяльність яких -  вирощування зернових, технічних та олійних культур, їх зберігання та реалізація, а також забезпечення продукцією рослинництва продовольчого сектору країни, шляхом вирощування сільськогосподарських культур, за допомогою залучення кваліфікованих працівників та використання новітніх технологій. ГК «КУШПІТ-АГРО» - це родинна справа, яка почала свою діяльність майже 30 років тому.

Господарства знаходиться у с. Звертів, Жовківського району, Львівської області. Земельний банк близько 5000 га,  в обробітку землі Жовківського, Радехівського, Кам’янка-Бузького та Буського районів. Основні культури, які вирощуються: яра пшениця, озима пшениця,  соняшник, кукурудза, соя, гречка. Близько 30 працівників вже довгий час сумлінно працюють, обробляють землю та збирають гарний урожай.

В 2017 році відкрили зовнішньоекономічний напрям і продукція почала продаватись за кордон. 

Країни експорту: Бельгія, Мальта, Польща, Нідерланди, Туреччина, Німеччина, Угорщина, Італія. Продукція, яка експортувалась: ріпак, соя, кукурудза, пшениця.

Фермерські господарства мають власний машинно-тракторний парк. В 2020 році побудували і запустили в роботу зерноочисний комплекс з сушарнею. Потужність елеватора 40 тис. т.  У 2021 році відкрили лабораторію для контролю якісних показників зерна.

Від початку війни, Фермерське господарство «Кушпіта Б.О.» отримало ліцензію на міжнародні вантажні перевезення, та почали возити зерно за кордон власними автомобілями. Вкінці 2022 року, залучили кредитні кошти та придбали ще 5 нових зерновозів, які вже близько пів року виконують експортні контракти з покупцями Польщі, Угорщини та Італії. Наразі компанії  реалізують продукцію як в Україні, так і за кордоном. Працюють на умовах DAP, CIF, EXW. Доставляють продукцію власними зерновозами, залізничним транспортом та контейнерними перевезеннями.

На сьогоднішній день, в складах, силосах для зберігання зерна та рукавах знаходиться близько 14 000 тон продукції для реалізації (пшениця - 2-го, 3-го,4-го класу, кукурудза, соя та гречка).

bottom of page