top of page

ПРО НАС - Не потоком шумних і галасливих фраз, але тихою, невтомною працею!

ГК «КУШПІТ-АГРО» - об'єднання фермерських підприємств (ФГ «Кушпіта Б.О.», ФГ «Кушпіт», ТзОВ «Агро-ЛАН», ТзОВ «Агрофірма Пиратин»), основна діяльність яких - вирощування зернових, технічних та олійних культур, їх зберігання та реалізація, а також забезпечення продукцією рослинництва продовольчого сектору країни, шляхом вирощування сільськогосподарських культур, за допомогою залучення кваліфікованих працівників та використання новітніх технологій. ГК "КУШПІТ - АГРО" - це родинна справа, яка почала свою діяльність майже 30 років тому.

Основна база господарств знаходиться в с. Звертів, Львівського району, Львівської області. Земельний банк близько 5000 га, в обробітку землі Львівського, Радехівського, Кам'янка-Бузького та Буського районів. Основні культури, які вирощуються: Яра пшениця, Озима пшениця, соняшник, кукурудза, соя. Близько 30 працівників вже довгий час сумлінно працюють, обробляють землю та збирають високі врожаї.

В 2017 році відкрили зовнішньоекономічний напрям і продукція почала продаватись за кордон.

Країни експорту: Бельгія, Мальта, Польща, Нідерланди, Туриччина, Німеччина, Угорщина, Італія, Латвія, Чехія. Продукція, яка експортувалась: соя, кукурудза, пшениця, соняшник.

Фермерські господарства мають власний машинно-тракторний парк. В 2020 році побудували і запустили в роботу зерноочисний комплекс з сушарнею. Потужність елеватора 40 тис. т. У 2021 році відкрили лабораторію для контролю якісних показників зерна.

Від початку війни, Фермерське господарство "Кушпіта Б.О." отримало ліцензію на міжнародні вантажні перевезення, та почали возити зерно за кордон власними автомобілями. Вкінці 2022  - на початку 2023 років залучили кредитні кошти та придбали 10 нових зерновозів, які вже близько 1,5 року виконують експортні контракти з покупцями Європейських країн. Наразі компанії реалізують продукцію як в Україні, так і за кордоном. Працюють на умовах DAP, FCA, CIF. Доставляють продукцію власними зерновозами та залізничним транспортом.

bottom of page